• Detail firmy

Veronika Vatková

Základní popis

První centrum pro těhotné ženy se specializovanou prodejnou v Olomouci. Předporodní kurzy,těhotenské konzultace, těhotenské masáže, kurz "Něžná náruč rodičů", speciální cvičení pro těhotné ženy, sortiment do období těhotenství a k porodu.

Adresa

Na Bystřičce 8
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88112144

Výrobky, činnosti

První centrum pro těhotné ženy

Kontaktní údaje

E-mail: centrumtehulka@seznam.cz
WWW: centrumtehulka.cz

Kontaktní osoba

Bc. Veronika Vatková - Majitel

Telefon: +420 734 842 951
E-mail: centrumtehulka@seznam.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.