• Detail firmy

Veronika Štaudová

Základní popis

2Fit poradna pro výživu nabízí: individuální stravovací plány, zdravé hubnutí, online jídelníček na míru, doprovod a poradenství při nákupech, poradenství při speciální dietě (alergie, celiakie, dieabetes, crohnova choroba, těhoteství,atd).

Adresa

Moutnice 187
664 55 Moutnice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88244750

Výrobky, činnosti

2Fit - Poradce pro výživu

Zhubout účinně,zdravě a bez jojo efektu,to vše v systému pro hubnutí s názvem 2fit plán.Jedná se o komplexní soubor doporučení a návrhů stravy.

Kontaktní údaje

E-mail: sporadenstvi@gmail.com
WWW: www.2fit.cz

Kontaktní osoba

Veronika Štaudová - Majitel

Mobil: +420 776 088 869
E-mail: sporadenstvi@gmail.com
Další firmy v oboru

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.