• Detail firmy

Veronika Říhová

Základní popis

Externí asistentka - umožňuje svému klientovi věnovat se naplno podnikání a uvolní ruce od běžných administrativních úkonů.Flexibilní časové vytížení.

Adresa

Renoirova 623/3
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01813439

Výrobky, činnosti

Administrativní výpomoc

Například: zpracování dokumentů (třídění, seřazení zejména pro potřeby účetní); vkládání dat do účetního systému (účetní a daňové doklady).

Kontaktní údaje

E-mail: veronika.rihova@externistka.cz
WWW: www.externistka.cz

Kontaktní osoba

Veronika Říhová - Majitel

E-mail: veronika.rihova@externistka.cz
Další firmy v oboru

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.

Ing. Richard Schuh

Naše rodinná firma, jako jedna z prvních akreditovaných daňových kanceláří v ČR, zajišťuje vedení účetnictví jednoduchého i podvojného, vedení mzdové agendy a daňové poradenství. Připravíme a vypracujeme daňová přiznání, zajistíme odklad podání daňových přiznání, poskytneme veškeré daňové a účetní konzultace. Součástí nabízených služeb je rovněž zastupování klientů v daňových záležitostech.

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.