• Detail firmy

Veronika Kraftová

Základní popis

Vyrábíme turistické magnety a keramické vizitky a magnetky na zakázku dle motivu zákazníka. Mezi sortiment naší keramické dílny patří dále dekorativní keramické magnety a závěsy se zvířátky, obrázky na zeď, kypřítka do květníku a drobné dárky.

Adresa

Novodvorská 994/138
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12273554

Výrobky, činnosti

Turistické suvenýry

Keramické magnetky s motivy Prahy, Brna a jiných měst a památek. Vyrábíme i na zakázku z dodaných předloh. Vhodné pro obchody se suvenýry, infocentra.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 835 754
E-mail: keramika.kraftova@gmail.com
WWW: www.kraker.cz

Kontaktní osoba

Martin Krafta

Mobil: +420 603 835 754
E-mail: keramika.kraftova@gmail.com

: Veronika Kraftová - Majitel

Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.