• Detail firmy

Veronika Kosíková

Základní popis

Shop ve stylu provence dekorace. Dárkové zboží provence, porcelánové sety, hrníčky, fotorámečky provence. Obrazy provence, tácy a dozy provence, hodiny a budíky provence, proutěné zboží, květináče provence. Kouzlo francouzské provence doma.

Adresa

Puškinova 1769/31
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65330412
Rok založení:  1996
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej provence dárkové zboží - dekorace a bytové doplňky, kuchyňský a bytový textil provence, doplňky na zahradu, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 919 313
E-mail: info@dekorace-provence.com
WWW: www.dekorace-provence.com

Kontaktní osoba

Veronika Kosíková - Jednatel

E-mail: info@dekorace-provence.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

ČERMÁKOVÁ ALENA - Dekorace interiérů

Specializujeme se výrobou dekorací do interiérů. Poskytujeme konzultace při výběru vhodné dekorace. Nabízíme výrobu dárkových košů na zakázku i pro firmy.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.