• Detail firmy

Veronika Jarošová

Základní popis

Grafické zpracování firemních propagačních materiálů, předtisková příprava, webdesign a tvorba webových prezentací.

Adresa

Manětínská 1499/17
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76404153

Výrobky, činnosti

Grafické práce, webdesign

Specializuji se na tvorbu firemních a propagačních materiálů, grafické návrhy, webdesign i kompletní tvorbu webových prezentací. Navrhuji kvalitní loga včetně grafického manuálu, letáky, katalogy, vouchery, novoročenky, vizitky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@grafika-web-tisk.cz
WWW: www.grafika-web-tisk.cz

Kontaktní osoba

Veronika Jarošová - Majitel

Mobil: +420 604 759 111
E-mail: info@grafika-web-tisk.cz
Další firmy v oboru

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.