• Detail firmy

Veronika Horváthová

Základní popis

Náš e-shop se zaměřuje především na kvalitní drogerii dováženou přímo z Německa. Pokud jste příznivci kvalitní drogerie jste zde správně!

Adresa

U Ctěnického Potoka 379
250 73 Přezletice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03853918

Výrobky, činnosti

Kvalitní drogerie

Kontaktní údaje

E-mail: vegadrogerie@gmail.com
WWW: www.vegadrogerie.cz/

Kontaktní osoba

Veronika Horváthová - Majitel

Mobil: +420 775 396 082
E-mail: vegadrogerie@gmail.com
Další firmy v oboru

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.