• Detail firmy

Veronika Gallistlová

Základní popis

Domácí ekologický úklid. Žehlení prádla v Českém Krumlově. Služba hodinový manžel.

Adresa

náměstí Mládeže 656
375 01 Týn nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01241788

Výrobky, činnosti

Domácí ekologický úklid

Běžný úklid: zahrnuje (vytírání, vysávání, stírání prachu, úklid kuchyně, koupelny, wc, ustýlání) – vše po dohodě s majitelem. Běžný úklid trvá přibližně 4 hodiny.Nabízíme služby hodinového manžela. www.hodinovymanzelck.cz

Kontaktní údaje

E-mail: info@vaseuklidovka.cz
WWW: vaseuklidovka.cz

Kontaktní osoba

Veronika Gallistlová - Majitel

Mobil: +420 608 514 747
E-mail: info@vaseuklidovka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PS PATROL, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní služby v oblasti: ochrana majetku a osob, fyzická ostraha objektů, převozy peněz a cenin, detektivní služby, pořadatelské, recepční, patrolové a úklidové služby. Nabízíme náhradní plnění povinného podílu dle § 24. ISO 9001. Zajišťujeme kompletní bezpečnostní služby dle Vašich požadavků a přání. Jsme osvědčenou bezpečnostní a strážní firmou. Kontaktujte nás a přesvědčte se.

Foist Jan - Úklidové práce

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové práce pro firmy, ale i soukromé osoby, administrativní budovy, domácnosti. Zajišťujeme generální úklid budov, bytů, panelových domů, úklid po malířích, stavebních pracích, řemeslnících, úklid kanceláří, ordinací, skladů a průmyslových podniků, úklid společných prostor v domech, mytí oken a výloh, čištění koberců, čalouněného nábytku a mnoho dalšího.

Soňa Schrůtová - úklid Schrůta

Zabýváme se kompletní službou v oblasti úklidových prací v Jihočeském kraji. Provedeme běžný úklid domácností, jednorázový úklid, vyčistíme čalounění a koberce, umyjeme okna i výlohy či se postaráme o Vaše podlahové krytiny a mnoho dalších věcí. Při práci se snažíme, abychom splnili očekávání zákazníka a mnohem víc.