• Detail firmy

Veronika Bajerová

Základní popis

Nabízíme alarmy Jablotron pro firmy, rodinné domy, byty, kanceláře, obchody, průmyslové objekty, muzea, galerie, bankovní a pojišťovací sektor. Zimní zabezpečení staveb, krátkodobé zabezpečení akcí (výstavy, soutěže, atd.) Připojení na PCO.

Adresa

Krmelínská 1047
739 44 Brušperk

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76413004

Výrobky, činnosti

Nabízíme alarmy Jablotron pro firmy

Nabízíme alarmy Jablotron pro firmy, rodinné domy, byty, kanceláře, obchody, průmyslové objekty, muzea, galerie, bankovní a pojišťovací sektor.

Kontaktní údaje

E-mail: info.alarmy@gmail.com

Kontaktní osoba

Veronika Bajerová - Majitel

Mobil: 420 774 202 179
E-mail: bajerova.nika@seznam.cz

Ing. Vladislav Haltof - Jednatel

Mobil: +420 776 002 179
E-mail: vladislav.haltof@seznam.cz
Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.