• Detail firmy

VERONA PLUS, spol. s r.o.

Základní popis

Pronájem - apartmány pro náročné - dlouhodobé pronájmy pronájem - kancelářské prostory - dlouhodobé pronájm pronájem - kancelářské prostory

Adresa

Kořenského 1055/1
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25623842

Výrobky, činnosti

Pronájem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 322 112
E-mail: veronaplus@veronaplus.cz
WWW: www.veronaplus.cz

Kontaktní osoba

Natálie KUPTSOVA - Jednatel

Mobil: +420 728 377 090

IRYNA MOROZOVA - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.