• Detail firmy

Vero Partners, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme reklamní a marketingové služby včetně poradenství. Nabízíme grafický design či propagaci výrobků.

Adresa

Karlovo náměstí 559/28
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45791031

Výrobky, činnosti

Marketingové služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 983 817
E-mail: info@veropartners.com
WWW: www.veropartners.com

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Kašpar - Jednatel

Další firmy v oboru

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.