• Detail firmy

VERMARKOP, s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavební, výkopové a zemní práce, izolační a zateplovací práce, omítky, štuky, fasády, obkladačské a pokladačské práce.

Adresa

Ouběnice 15
263 01 Ouběnice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04127722

Výrobky, činnosti

Veškeré stavební, výkopové a zemní práce

Provádíme veškeré stavební, výkopové a zemní práce, izolační a zateplovací práce, omítky, štuky, fasády, obkladačské a pokladačské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vermarkop.cz
WWW: www.vermarkop.cz

Kontaktní osoba

MAREK ČERŇANSKÝ - Jednatel

Mobil: +420 722 433 719

VERONIKA ČERŇANSKÁ - Jednatel

Mobil: +420 606 836 623
Další firmy v oboru

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.