• Detail firmy

VERITAS stavby, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby od projektové činnosti až po návrh interiéru. Zajišťujeme rekonstrukce zděných staveb v Ostravském kraji. Věnujeme se projektové činnosti jak ve výstavbě, tak při rekonstrukcích zděných i montovaných staveb.

Adresa

Dr. Martínka 1419/16
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27856399
DIČ:  CZ27856399
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nízkoenergetické dřevostavby.

Dodáváme nízkoenergetické dřevostavby. Stavíme nízkoenergetické domy podle Vašich vlastních návrhů, typových návrhů, nebo s námi zhotovených plánů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 238 059
Mobil: +420 774 642 010
Fax: +420 596 238 059
E-mail: veritas-stavby@seznam.cz
WWW: www.veritasstavby.cz

Kontaktní osoba

Renata Vošmíková - Jednatel

Další firmy v oboru

Roman Neuverth

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet, kulatin, stavebního řeziva a palivového dřeva.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.