• Detail firmy

Veria Trade s.r.o.

Základní popis

Vyrábí a dodává elektronické zabezpečovací systémy, GSM alarmy, S-DVR systémy, kamerové systémy, PIR detektory pohybu, videotelefony

Adresa

nábř. Protifašistických bojovníků 3200/14a
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29395755

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní zařízení

Kontaktní osoba

Daniel Král - Jednatel

Telefon: +420 734 573 650
E-mail: info@veria.eu
WWW: www.veria.eu
Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.