• Detail firmy

Veřejně prospěšné služby Vracov

Základní popis

Hlavní činnost VPS plnění úkolů v samostatné působnosti města: - údržba komunikací a veřejného prostranství, - údržba budov a majetku města, - údržba místního hřbitova, - údržba zeleně, - provoz koupaliště, - správa a údržba svěřeného majetku

Adresa

Vypálená 622
696 42 Vracov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47899166
DIČ:  CZ 47899166
  • Služby

Výrobky, činnosti

Údržba komunikací a veřejného prostranství.

Kontaktní údaje

Fax: +420 518 628 543
E-mail: vedouci@vps-vracov.cz
WWW: www.vps-vracov.cz

Kontaktní osoba

Richard Kolacia

Telefon: +420 518 628 506
Mobil: +420 606 718 156
E-mail: vedouci@vps-vracov.cz
Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

AA - REALCENTRUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové služby. Zajišťujeme správu budov, provádění komplexních úklidů a čisticích prací pro firmy i občany, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, sekání trávy a mnoho dalšího. Kompletní přehled služeb včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.