• Detail firmy

Věra Subasi

Základní popis

Jako SOUDNÍ TLUMOČNÍK JAZYKA TURECKÉHO A ČESKÉHO vyhotovuji SOUDNÍ, ODBORNÉ i BĚŽNÉ překlady z TUREČTINY DO ČEŠTINY I NAOPAK. Věnuji se též překladatelství ARABŠTINY, ANGLIČTINY, TUREČTINY, NĚMČINY a ČEŠTINY v libovolné párové kombinaci.

Adresa

Nádražní 500
675 22 Stařeč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71503331

Výrobky, činnosti

Tlumočnictví

Kontaktní údaje

E-mail: info@verasubasi.com
WWW: www.verasubasi.com

Kontaktní osoba

Mag. Phil. Věra Subasi

Telefon: +420 606 760 077
E-mail: info@verasubasi.com
Další firmy v oboru

KAMNÁŘSTVÍ - Stanislav Topolovský

Specializací firmy je návrh, realizace a rekonstrukce kachlových kamen do kuchyní či pokojů. Stavby atypických kamen, zahradních krbů. Vše na objednávku (na klíč). Zabýváme se také poradenstvím a projektovou činností.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.