• Detail firmy

Věra Staňková

Základní popis

Služby-PR pro firmy a organizace,Tvorba marketingových komunikačních strategií,Poradenství v oblasti médií a komunikace,Školení a trénink,Žurnalistika

Adresa

Šumavská 33b
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70405948
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

PR pro firmy a organizace, Tvorba marketingových komunikačních strategií, Poradenství v oblasti médií a komunikace, Školení a trénink, Žurnalistická práce, Scénáristika, audiovizuální tvorba.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kespart.com
WWW: www.kespart.com

Kontaktní osoba

Věra Staňková - Majitel

Mobil: +420 604 269 521
Další firmy v oboru

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.