• Detail firmy

Věra Sirotková

Základní popis

Čištění, úklidové služby provádí - úklidové práce - úklidy kanceláří a domácností (jednorázové i pravidelné - dlouhodobé)

Adresa

Pod Vrškem 58
252 28 Vonoklasy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61017469

Výrobky, činnosti

Úklid

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 603 218
WWW: www.vyzivapraha.cz

Kontaktní osoba

VĚRA SIROTKOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.