• Detail firmy

Věra Novotná

Základní popis

Přes 30 let se zábýváme překladatelskou a tlumočnickou činností v angličtině a němčině. Jakýkoliv odborný text není problémem.

Adresa

Racková 215
760 01 Březnice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87026104
DIČ:  6459231042
  • Služby

Výrobky, činnosti

zábýváme překladatelskou a tlumočnickou činností

zábýváme překladatelskou a tlumočnickou činností v angličtině a němčině. Jakýkoliv odborný text není problémem.

Kontaktní údaje

E-mail: verena.novotna@seznam.cz

Kontaktní osoba

Věra Novotná - Jednatel

Mobil: +420 608 866 603
E-mail: verena.novotna@seznam.cz
Další firmy v oboru

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Specializujeme se na technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny. Máme odborné znalosti pro překlady textů týkající se NC-techniky, strojírenství a elektrotechniky. Zajistíme překlady textů a publikací z českého jazyka do němčiny a angličtiny. Nabízíme překlady obchodní korespondence. Rychlé jednání, dodání elektronicky.

JAZYKY CZ s.r.o.

Naše jazyková instituce nabízí výuku anglického, německého, ruského, francouzského a španělského jazyka a výuku češtiny pro cizince. Pořádáme akreditované rekvalifikační kurzy a poskytujeme kvalitní tlumočnické služby.