• Detail firmy

Věra Markupová

Základní popis

Nabídka masáží, léčebných terapií a poradenství ve zdravé výživě. Pomůžu řešit zdravotní i psychické problémy alternativní cestou, pomocí energetických terapií, detoxikací organismu, poradenstvím v oblasti výživy, různými druhy masáží.

Adresa

Slepá 117
273 01 Žilina

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71112731
Rok založení:  2002
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka masáží, léčebných terapií a poradenství ve zdravé výživě.

Kontaktní údaje

E-mail: verkamarkupova@seznam.cz
WWW: www.zlataslunecnice.cz

Kontaktní osoba

Věra Markupová - Majitel

Mobil: +420 603 767 973
E-mail: verkamarkupova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.