• Detail firmy

Věra Kovářová

Základní popis

Poskytování poradenství v oblasti hubnutí, péče o tělo, zvyšování kondice či regenerace a očista organismu. Sestavování programů zdravé výživy.

Adresa

Dolní Lhota 67
763 23 Dolní Lhota

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86889397
DIČ:  CZ7454304121

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti zdravé výživy

Kontaktní osoba

Věra Kovářová - Majitel

Mobil: +420 776 085 308
E-mail: kovarova.veri@seznam.cz
Další firmy v oboru

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o.

Specializujeme se na vypracování projektové dokumentace a inženýrskou činnost v oblasti stavitelství. Zajišťujeme vypracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy,dřevostavby,provozovny,průmyslové stavby, sportovní a rekreační areály, objekty městské zástavby, drobné stavby, přestavby a další. Poskytujeme technický, stavební a autorský dozor, vyřízení ohlášení nebo stavebního povolení.

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.