• Detail firmy

Věra Kesidisová

Základní popis

Firma KESO se zabývá výkupem a zpracováním přepravek nebo jiných výrobků z materiálu HDPE. V posledních letech jsme rozšířili výkup o PET lahve.

Adresa

Saidova 272/5
620 00 Brno - Brněnské Ivanovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44988320

Výrobky, činnosti

Recyklace a drcení plastů HDPE, PP, PE

Recyklace a drcení plastů HDPE, PP, PE, Odkup a prodej odpadových plastů i se střepováním skleněných lahví. Vykupujme lisované PET lahve a fólie.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 232 389
Mobil: +420 605 215 278
Fax: +420 545 232 391
E-mail: keso@volny.cz
WWW: www.kesobrno.cz

Kontaktní osoba

Věra Kesidisová - Majitel

Tanasis Kesidis

Mobil: +420 605 215 291

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELG LEGIMA spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním, výkupem a recyklací kovového odpadu. Zaměřujeme se na odpady z nerezové oceli a speciální slitiny. Vykupujeme legované odpady, jejichž prvky jsou nikl, chrom, molybden. V oblasti speciálních slitin se soustřeďujeme především na nástrojové a rychlořezné oceli, tvrdokov, titan a slitiny obsahující např. chrom, wolfram, molybden, vanad, kobalt apod.

EKO SKART, s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti likvidace dokumentů, dokladů a jiných nosičů informací. Nabízíme ekologickou a bezpečnou skartaci včetně následné likvidace vzniklého odpadu.

František Tauterman

Nabízíme ekologickou likvidaci elektronického šrotu, výpočetní techniky, lékařských zařízení, telekomunikačních technologií, solárních panelů či baterií. Zajišťujeme kompletní svoz a při převzetí odpadu vždy vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci.