• Detail firmy

Věra Helekalová

Základní popis

Nabídka úklidu domácností, komerčních prostor, kanceláří a firem. Zajišťujeme hospodyně do domácnosti,agentura na hlídání dětí.

Adresa

Poděbrady II, Husova 192/112
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43749577
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poděbradské tety

- agentura na hlídání dětí, doučování, hlídání psů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@podebradsketety.cz
E-mail: podebradsketety@seznam.cz
WWW: podebradsketety.cz

Kontaktní osoba

Věra Helekalová - Majitel

Mobil: +420 777 107 263
E-mail: podebradsketety@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.