• Detail firmy

Věra Hanáková

Základní popis

Homeopatie pro zdraví, kondici a krásu. Homeopatická poradna zdarma. Produkty sportovní homeopatie.

Adresa

Velká nad Veličkou 558
696 74 Velká nad Veličkou

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16346548
DIČ:  311-6857220172
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Sportovní homeopatie

Produkty sportovní homeopatie pro zvýšení fyzické a psychické kondice. Sportovní e-shop. Homeopatická poradna on-line zdarma.

Kontaktní osoba

Věra Hanáková - Majitel

Mobil: +420 724 162 517
E-mail: hanaks-homeopathy@seznam.cz
Další firmy v oboru

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.