• Detail firmy

Věra Bůžková

Základní popis

OBCHODNÍ ČINNOST-BAZÉNOVÁ CHEMIE + TECHNOLOGIE A SERVIS OBYTNÉ KARAVANY-PRODEJ A SERVIS POTRAVINÁŘSTVÍ CUKRÁŘSKÁ VÝROBA GASTRONIMIE

Adresa

Zadní Vinohrady 4629
430 00 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69907005

Výrobky, činnosti

OBCHODNÍ ČINNOST

OBCHODNÍ ČINNOST-BAZÉNOVÁ CHEMIE + TECHNOLOGIE A SERVIS OBYTNÉ KARAVANY-PRODEJ A SERVIS POTRAVINÁŘSTVÍ CUKRÁŘSKÁ VÝROBA GASTRONIMIE

Kontaktní údaje

E-mail: globalservi@seznam.cz

Kontaktní osoba

Věra Bůžková - Jednatel

Telefon: +420 608 178 774
Mobil: +420 777 115 563
E-mail: globalservi@seznam.cz
Další firmy v oboru

PEROS s.r.o.

Jsme soukromá firma, zabývající se výrobou pečiva všeho druhu, od roku 1993. Máme velké zkušenosti s výrobou i na zakázku. Dodáváme pečivo do okruhu 50 km od sídla firmy. Dodáváme vlastní pečivo i zařízením typu školky, nemocnice, domovy důchodců. Máme dvě vlastní prodejny ve Slavonicích.

Cibus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem koření a kořeních směsí. Dodáváme balení po 20 g, 30 g, 60 g, 75 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg nebo pytle od 2 kg do 25 kg. Nabízíme jednodruhové koření, kořenící směsi, koření bez glutamanu, kořenící česnekové pasty, dochucovací omáčky, vývary bez glutamátu apod.

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.