• Detail firmy

Věra Bělinová

Základní popis

Jsme český výrobce oken a dveří od roku 1998. dodáváme parapety, síta proti hmyzu a žaluzie. Vyrábíme ze sedmikomorového profilu Kvinterm 2+.Jedná se o eko profil bez příměsi olova a používáme celoobvodové kování Winkhaus.

Adresa

K Hájkum 769
285 04 Uhlířské Janovice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13720058
DIČ:  CZ6501050457
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Plastová okna

Kontaktní údaje

E-mail: belina@vaseokno.cz
WWW: www.vaseokno.cz

Kontaktní osoba

Petr Bělina - Obchodní reprezentant

Telefon: 608 743 547
E-mail: belina@vaseokno.cz
Další firmy v oboru

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.

JC Montáže

Vyrábíme a montujeme garážová a průmyslová vrata HÖRMANN (sekční, rolovací) a vjezdové brány (nosné, samonosné, křídlové) v povrchové úpravě pozink. Vrata a brány dodáváme včetně pohonů. Dále se zabýváme dodávkou a montáží stínící techniky. Instalujeme předokenní rolety, markýzy, interiérové a exteriérové žaluzie - vertikální i horizontální, sítě proti hmyzu apod. Více info na našich stránkách.