• Detail firmy

VEPETEX s.r.o.

Základní popis

Prodej látek,galantérie.Zakázkové šití a věšení záclon a závěsů

Adresa

Velké Popovice 407
251 69 Velké Popovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03890309

Výrobky, činnosti

Metráž,látky,galanterie

-prodej

Kontaktní údaje

E-mail: vepetex@vepetex.cz
WWW: www.vepetex.cz

Kontaktní osoba

Věra Pikousová - Jednatel

Mobil: +420 737 299 902

Petr Janata - Jednatel

Mobil: +420 777 323 066

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

Alena Kopecká - GALATEX

Naše firma se 25 let zabývá zakázkovým šitím a prodejem bytového textilu, látek, šicích strojů. Ušijeme Vám na míru závěsy, záclony, přehozy, polštářky a další. Vybavujeme bytovým textilem domácnosti, kanceláře, penziony, školy, restaurace, hotely.V druhé prodejně nabízíme dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro volný čas, spodní prádlo, plavky.