• Detail firmy

Ventila vzduchotechnika s.r.o.

Základní popis

Velko a maloobchod se vzduchotechnikou. Fma prodává plastové potrubí systému VentilaPlast, spiro potrubí, ventilátory a příslušenství. Servis, montáž.

Adresa

Světova 1041/9
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24248339
DIČ:  CZ24248339

Výrobky, činnosti

Velkoobchod - systém ventilaplast

Velkoobchodní prodej plastového ventilačního potrubí a tvarovek Ventilaplast a příslušenství. Ventilátory do koupelny, průmyslové Ventilátory značek Helios a Vents.

Kontaktní údaje

E-mail: ventila@ventila.cz
WWW: www.ventilator-ventilatory.cz/

Kontaktní osoba

Michal Petr - Jednatel

Mobil: +420 774 262 622
E-mail: ventila@ventila.cz
Další firmy v oboru

TRINOM, spol. s r. o.

Naše společnost se věnuje kompletním službám v oboru vzduchotechniky. V současné době zajišťujeme prodej, montáž, projekci vzduchotechniky, až po provozní servis. Zajišťujeme také opravy starší vzduchotechniky. Provádíme montáž klimatizace a tepelných čerpadel.

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.