• Detail firmy

VENELA, a.s.

Základní popis

Specializuje se na rezidenční development. Aktuálním projektem je novostavba moderního bytového domu Na Radosti, v lokalitě na rozhraní Prahy 5 a 6. Za výhodných podmínek nabízí nové byty různých velikostí pro kvalitní bydlení nebo na investici.

Adresa

Michelská 29/6
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27571319
DIČ:  CZ27571319
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- rezidenční development. Projektem je novostavba moderního bytového domu Na Radosti. Za výhodných podmínek nabízí nové byty různých velikostí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 100 652
Mobil: +420 774 700 070
E-mail: info@na-radosti.cz
WWW: www.na-radosti.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Pjevič - Jednatel

Jiří Dorňák - Jednatel

Ing. Pavel Slezák - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Ing.arch. Sekal Luboš

Zajišťujeme architektonické návrhy. Specializujeme se na kompletní zpracování stavby. Zabýváme se návrhy a realizacemi umělého osvětlení, kancelářských a obchodních interiérů či rodinných domů.