• Detail firmy

Vendula Nygrínová

Základní popis

Provozování kosmetického studia s nabídkou kosmetického ošetření, barvení řas i obočí, depilací, líčení a masáží. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

Adresa

Bílý Potok 16
463 62 Bílý Potok

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87189747

Výrobky, činnosti

Kosmetické služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 929 478
WWW: www.kosmetikahejnice.cz

Kontaktní osoba

Vendula Nygrínová - Majitel

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.