• Detail firmy

VenDesign, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a designem atypického městského mobiliáře, zahradního nábytku a teras. Zpracováváme cortenovou ocel.

Adresa

Heršpická 813/5
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29312825

Výrobky, činnosti

Výroba městského mobiliáře

Kontaktní údaje

E-mail: info@vendesign.cz
WWW: www.vendesign.cz

Kontaktní osoba

Rom Kostřica - Jednatel

Mobil: +420 728 551 057
Další firmy v oboru

REX, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zahradního a městského mobiliáře. Dále vyrábíme strojírenské odlitky a svařence nebo litinové obrazy. Nabízíme originalitu, eleganci a luxus za velmi příjemné ceny.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

STANPLEX Sp. z o. o.

Zabýváme se zpracováním plastů, speciálně se zaměřujeme na plexiskla, polystyrén a PMMA. Dodáváme plastové desky ve stanovených formátech zákazníkem. V našem sortimentu hotových výrobků nabízíme např. interiérové prvky pro obchody, výrobky pro vnější a vnitřní reklamu, informační tabule, aj. Nabízíme služby v oblasti gravírování, ohýbání, řezání laserem, frézování, lepení a mnoho dalšího.