• Detail firmy

Vencl & Banha s.r.o.

Základní popis

Prodáváme nábytek z masivu, zahradní nábytek, dřevěné hračky, postele, obývací pokoje, komody, prádelníky, zrcadla a bytové doplňky.

Adresa

Mostecká 24
517 21 Týniště nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02744180
DIČ:  CZ02744180

Výrobky, činnosti

On-line prodej bytového nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 926 261
E-mail: ravatrans@seznam.cz
WWW: www.palubky-jakubcovice.cz

Kontaktní osoba

Marija Venclová - Jednatel

Vasyl Vencl - Jednatel

Michal Vencl - Jednatel

Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provádíme truhlářské a stolařské práce v Brně. Vyrábíme na zakázku nábytek všeho druhu včetně venkovních prvků, pergol, altánů a zahradních atrakcí pro děti. Používáme kvalitní materiály a máme šikovné řemeslníky.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.