• Detail firmy

VELO A SPORT, veřejná obchodní společnost

Základní popis

Prodej jízdních kol, doplňků a příslušenství.

Adresa

nám. 1. máje 225
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48268933

Výrobky, činnosti

Jízdní kola

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 143 061
E-mail: veloasport.vos@tiscali.cz
WWW: www.kolachrastava.cz

Kontaktní osoba

Roman Dědík - Jednatel

Mobil: +420 608 115 958
Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.

RED CUBE, s.r.o. - tiskové a reklamní služby

Společnost RED CUBE s.r.o. je soukromá společnost se zabývající se managementem polygrafické výroby. Nabízíme tiskové služby, plochý ofsetový tisk do formátu B1. Navrhujeme a vyrábíme stojany, displaye, panely, paletové dekorace, obaly a další.