• Detail firmy

Velkoobchod pneu Vladimír Máca, s.r.o

Základní popis

Prodej pneumatik, duší a disků pro traktory, osobní a nákladní automobily.

Adresa

Pávovská 4693/3a
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60742569

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní a maloobchodní prodej pneu

Velkoobchodní a maloobchodní prodej pneu, duší a disků pro vozidla osobní, nákladní, a traktory. Kompletní montáž a opravy pneu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 211 400
E-mail: jihlava@pneumaca.cz
WWW: www.pneumaca.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Máca - Majitel

Další firmy v oboru

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.

AUTEX COMPANY

Zabýváme se prodejem lakýrnického materiálu. Nabízíme barvy, laky, tmely, plniče, základy, pásky, spreje či materiál pro maskování, broušení a leštění. Provozujeme second hand s kvalitním textilem z Anglie.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.