• Detail firmy

VelCom CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se CNC kovoobráběním, frézováním, sériovou výrobou, zakázkovou kovovýrobou, výrobou strojních dílů a součástí. Srvis strojú, včetně oprav, servisu, seřízení aj. Obchod s použitými stroji a jejich příslušenství, vč. komisního prodeje atd.

Adresa

Pržno 118
739 11 Pržno

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29443288
DIČ:  CZ29443288

Výrobky, činnosti

Frézování a soustružení.

Kontaktní údaje

E-mail: velcom@velcom.cz
WWW: www.velcom.cz

Kontaktní osoba

Ivan Velička - Jednatel

Mobil: +420 606 605 667
E-mail: velcom@velcom.cz
Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.