• Detail firmy

VEITH - M.V.

Základní popis

Zabýváme se manipulační technikou. Provádíme opravy, údržbu, technické prohlídky motorových vozíků, vyškolování řidičů MV včetně opakovaného školení řidičů a prodej nových i použitých manipulačních vozíků a přídavných zařízení pro manipulační vozíky.

Adresa

Důlní ulice 438, areál Doly Bílina
418 01 Bílina

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44231954
DIČ:  CZ6107181454
Rok založení:  1992
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneumatiky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 805 727
Mobil: +420 602 428 721
Fax: +420 417 805 727
E-mail: veith-mv@volny.cz
WWW: www.volny.cz/veith-mv

Kontaktní osoba

Jaroslav Veith

Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.