• Detail firmy

VECTIS s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem výrobků pro zdravý spánek. Nabízíme matrace, rošty, polštáře, postele, lůžkoviny, infračervený rehabilitační systém.

Adresa

Košická 63/30
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24720780

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výrobou a prodejem výrobků pro spánek

Zabýváme se výrobou a prodejem výrobků pro zdravý spánek. Nabízíme matrace, rošty, polštáře, postele, lůžkoviny, infračervený rehabilitační systém. Poskytujeme poradenství, záruční i pozáruční servis.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vectis.cz
WWW: www.vectis.cz

Kontaktní osoba

Jan Sochor - Jednatel

Mobil: +420 777 668 686

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.