• Detail firmy

VeBe truhlářství, s.r.o.

Základní popis

Výroba nábytku, kuchyňských linek, schodišť a vybavení koupelen. Dodávky interiérů a exteriérů na klíč.

Adresa

Pěnčín-Jistebsko 23
468 21 Jistebsko

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27319130

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku, kuchyňských linek

Kontaktní údaje

E-mail: info@vebe-truhlarstvi.cz
WWW: www.vebe-truhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Bernat - Jednatel

Mobil: +420 774 485 481

Tomáš Tomáš - Jednatel

Další firmy v oboru

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.