• Detail firmy

VAVS, s.r.o.

Základní popis

VAVS s.r.o. je akreditovaná vzdělávací instituce, která prostřednictvím seminářů pomáhá k profesnímu růstu úředníků, vedoucích úředníků a volených členů územně samosprávných celků.

Adresa

Dr. Milady Horákové 185/66
460 06 Liberec 6

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28747429
  • Služby

Výrobky, činnosti

Semináře školení.

Vzdělávací Agentura pro Veřejnou Správu pořádá semináře pro úředníky, vedoucí úředníky, starosty a místostarosty

Kontaktní údaje

E-mail: vavs@vavs.cz
WWW: www.vavs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Ježek - Jednatel

Mobil: +420 739 663 054

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG