• Detail firmy

Vavřík stavby, s.r.o.

Základní popis

Provádění a projektování dopravních, inženýrských i pozemních staveb.

Adresa

Příkosice 151
338 43 Příkosice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29121957

Výrobky, činnosti

Dopravních, inženýrské stavby

Kontaktní údaje

E-mail: vavrik@vavrikstavby.cz
WWW: www.vavrikstavby.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Vavřík - Jednatel

Mobil: +420 721 502 708

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.