• Detail firmy

Vávra Miroslav

Základní popis

Zabýváme se stavbami - chodníků, lesních cest, parkovišť, inženýrských sítí - kanalizace, vodovod, přípojky, zemními prácemi - úpravy terénu, vyztužení svahů, rekultivacemi, zakládáním staveb - základové desky, oplocením, demolicemi staveb.

Adresa

Meziříčí 49
382 41 Kaplice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60638443
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dopravní stavby

- chodníky, lesní cesty, parkoviště

Kontaktní údaje

E-mail: vavramiroslav@seznam.cz
WWW: vavramiroslav.webnode.cz

Kontaktní osoba

Bc. Miroslav Vávra - Jednatel

Mobil: +420 720 112 075
Další firmy v oboru

AGP - nova spol. s r.o.

Nabízíme kompletní zpracování všech fází předprojektové a projektové dokumentace. Zajišťujeme projektování občanských, zdravotnických, průmyslových, bytových, zemědělských staveb a objektů. Provádíme velkoformátový tisk a kopírování, skenování dokumentů a celkovou kompletaci projektové dokumentace.

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.