• Detail firmy

VAVI s.r.o.

Základní popis

Jsme tradičním českým výrobcem košil a halenek. Dodáváme i firemní oblečení na zakázku. Košile, polokošile, obleky, vesty, svetry, kravaty, opasky.

Adresa

Pivovarská 475
385 01 Vimperk

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28081471
DIČ:  CZ28081471
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Košile a halenky

Jsme česká rodinná firma a šijeme hlavně košile a halenky, na kterých je založena naše tradice. Šijeme jednotlivě i pro firmy. Všem nabízíme kvalitní materiály různého složení v různých cenových kategoriích.

Kontaktní údaje

E-mail: vendulavagnerova@vavi.cz
WWW: www.vavi.cz

Kontaktní osoba

Vendula Vágnerová

Mobil: +420 702 080 518
E-mail: vendulavagnerova@vavi.cz

Jiří Vávra - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BARTYJANA s.r.o.

Naše firma se zabývá manuální prací. Nabízíme vám výrobu a kompletaci všeho, na co si jen vzpomenete. Ať už jsou to drobné předměty, šití šatů či jiné práce, nic pro nás není překážkou. S radostí a pečlivostí vše dotáhneme do konce až ke spokojenosti zákazníka.

Ing. Běla Sváčková

Tradiční český výrobce ponožek a ponožkového zboží. Vyrábíme ponožky na zakázku. Ponožky s bambusovým vláknem, se stříbrem, zdravotní ponožky, sportovní, letní, nadměrné velikosti.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.