• Detail firmy

Vasyl Piotrovskyy

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce zejména, zemní práce, izolační práce, zdicí práce, omítkářské, strojní a ruční práce. Sádrokartonářské práce,dlažby,obklady, malířské práce a úklidové práce.

Adresa

Českobrodská 575
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  673970669
DIČ:  CZ6112202118

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

E-mail: piotrovskij@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vasil Piotrovskij - Jednatel

Mobil: +420 728 128 187
E-mail: piotrovskij@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.