• Detail firmy

Vasyl Mishkovskyy

Základní popis

Řezání kyslíkem, plazmovými hořáky. Pro stavební firmy zajišťujeme demontážní, přípravné i paličské práce při demolicích.

Adresa

Janov nad Nisou 416
468 11 Janov nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28909321
  • Služby

Výrobky, činnosti

Paličské práce

Řezání kyslíkem, plazmovými hořáky. Pro stavební firmy zajišťujeme demontážní, přípravné i paličské práce při demolicích.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 245 983
E-mail: miskovskyy.viktor@seznam.cz
WWW: www.viktor80.blogspot.cz

Kontaktní osoba

Vasyl Mishkovskyy - Majitel

Další firmy v oboru

Renkard s.r.o.

Nabízíme výrobu a renovaci kardanových a klikových hřídelí, homokinetických kloubů pro nákladní, osobní a zemědělskou techniku. Zajišťujeme zámečnické, frézařské, svářečské a kompletní kovoobráběčské práce na zakázku. Zhotovujeme strojní součásti pro automobily, zemědělské a stavební stroje.

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

G.T. TRADE, s.r.o.

Specializujeme se na elektroerozivní a CNC obrábění. Zabýváme se výrobou forem, střižných nástrojů a jednoúčelových strojů. Opravujeme střižné nástroje - zajistíme navaření střižných hran nebo nových dílů.