• Detail firmy

VASLAV COMPANY PLUS s.r.o.

Základní popis

Česká společnost VASLAV COMPANY PLUS s.r.o.je distributor kosmetické značky BRUNOVASSARI(ŠPANĚLSKO)v České Republice. Výrobky BrunoVassari jsou vytvořeny v souladu s nejnovější špičkovou technologií v kosmetice.Kosmetické produkty pro Vaše podnikání!

Adresa

Mánesova 866/23
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28918231
DIČ:  CZ28918231
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

BRUNOVASSARI v českém kosmetickém trhu

BRUNOVASSARI Španělská značka od roku 2012 nyní v českém kosmetickém trhu. BRUNOVASSARI nabízí profesionální kosmetické produkty pro Vaše podnikání.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 137 736
E-mail: brunovassari@seznam.cz
WWW: brunovassari.cz
WWW: www.stibiovita.com

Kontaktní osoba

Bc. Oxana Vasilyeva - Generální ředitel

Mobil: +420 773 287 504
E-mail: sti-bio@hotmail.com

Alexandr Vasilyev - Jednatel

Mobil: +420 773 137 736
Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.