• Detail firmy

Vasil Belkoski

Základní popis

Provádíme stavby na klíč, rekonstrukce rodinných domů i bytových jader, hydroizolace, fasády a zateplení. Pokládáme dlažby a obklady.

Adresa

Horňátecká 48
277 11 Byškovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61070874

Výrobky, činnosti

Hydroizolace, fasády a zateplení

Kontaktní osoba

Vasil Belkoski - Majitel

Mobil: +420 728 290 053
Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.