• Detail firmy

Váš interier - Jiří Szatkowski

Základní popis

Nabízíme i další atypický nábytek na míru jako koupelnový nábytek, nábytek do obývacího pokoje. Dodáváme vestavné spotřebiče. Návrhy, výroba a montáž - kuchyně a vestavěné skříně. Orientujeme se na moderní provedení v souladu se současnými trendy.

Adresa

Dr. Milady Horákové 185/66
460 07 Horní Růžodol - Liberec VII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61533602
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrhy, výroba a montáž

Návrhy, výroba a montáž - kuchyně a vestavěné skříně. Orientujeme se na moderní provedení v souladu se současnými trendy

Kontaktní údaje

E-mail: jirsz@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Szatkowski - Majitel

Mobil: 777 597 241
E-mail: jirsz@seznam.cz
WWW: www.vas-interier.cz
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.