• Detail firmy

Variowin, s.r.o.

Základní popis

6-komorový profil Gealan, Maco kování, hliníky a vrata. Česká firma vyrábí plastová a hliníková okna, dveře, zimní zahrady, garážová vrata a prosklené fasády. Nabízíme související doplňky jako například žaluzie, rolety, parapety, sítě proti hmyzu.

Adresa

Boženy Němcové 1766
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28003934

Výrobky, činnosti

plastová a hliníková okna, dveře, zimní zahrady

Kontaktní údaje

E-mail: info@variowin.cz

Kontaktní osoba

Ilona Kleiberová - Jednatel

Telefon: 352 605 761
Mobil: 739 527 700
E-mail: info@variowin.cz
WWW: www.variowin.cz
Další firmy v oboru

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.