• Detail firmy

VARFATOOLS, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme formy, nástroje a přípravky včetně konstrukce. Provádíme obrábění mat. a kooperace: Frézujeme a vrtáme tvarové díly na 5-ti osem CNC centru. Soustružíme a frézujeme rotační ale i nerotační díly na CNC soustruzích ve 2. osách.

Adresa

Strašnov 13
294 31 Krnsko

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27905179
DIČ:  CZ27905179

Výrobky, činnosti

Zámečnická výroba

Kontaktní osoba

Ing. Martin Krčmář - Jednatel

Telefon: 326 780 424
Mobil: 723 453 105
E-mail: krcmar@varfatools.cz
WWW: www.varfatools.cz
Další firmy v oboru

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

KOVOMONT ZRUČ s.r.o.

Hlavní činností naší společnosti jsou přesné laserové výpalky, pálené na moderním CNC laserovém centru TruLaser 3030(L20) o výkonu 5000W, sekávání, děrování a tváření plechu na CNC stroji TRUMATIC 5000R, CNC ohýbání a stříhání plechů, navařování svorníků. Svařujeme metodami MIG/MAG, TIG/WIG,pulzní a bodové svařování. Zabýváme se ryze zakázkovou kovovýrobou pro široký okruh zákazníků.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.