• Detail firmy

VAPOR s.r.o.

Základní popis

Stavební firma se zaměřením na interierové práce. Kompletní rekonstrukce rodinných domů, podkroví, bytů, včetně kuch. linek, vestavěných skříní, sádrokartonových konstrukcí, instalací elektro, voda, topení, doprava, dále demolice, stavba plotů....

Adresa

Nerudova 248/38
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26852209
DIČ:  CZ26852209
  • Služby

Výrobky, činnosti

Interierové práce

Kontaktní údaje

E-mail: 1837vmpr@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Podlucký - Jednatel

Mobil: +420 731 444 732
Další firmy v oboru

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!